Pracovní příležitosti

 

2020-01-04

 
Zájemce o sklizňové práce v roce 2020 upozorňujeme, že registrace probíhá od 1.4.20. Dále žádáme uchazeče, aby se před registrací pozorně seznámili s níže uvedenými informacemi.
 

Aktuální informace pro brigádníky. Zítra pokračujeme od 7 na jablkách v sadu Perharta v Bílém Podolí za hřištěm, pokud nebude v noci pršet.

 

Všeobecné informace

 

Hledáte práci nebo jen letní brigádu?

 

 
Nabízíme práci spojenou především se sklizní a tržní úpravou ovoce např. třešní, višní, meruněk, broskví, švestek, jablek a hrušek. Práce jsou poměrně náročné na fyzickou i manuální stránku pracovníků. Pracuje se venku, tudíž se pracovní doba přizpůsobuje počasí, zrání ovocných druhů a potřebám trhu.

Odměňuje se v úkolových sazbách a průměrný česáč si vydělává hrubého kolem 90 Kč za hodinu. U dobrých česáčů mohou být výdělky i podstatně lepší.

Zájem máme o všechny odhodlané uchazeče, kterým je nejméně 15 let (mimo sklizeň třešní – žebříky), mají chuť pracovat nejméně 14 dní, jsou dostatečně duševně i tělesně způsobilí.
 
 

Orientační termíny sklizně:

 
 • Třešně 25.5. - 25.7.
 • Višně 5.7. - 4.8.
 • Broskve 15.7.- 5.9.
 • Švestky 25.7. - 15.9.
 • Jablka a hrušky 10.8. - 10.11.
 
 
 
 
 
 
Zájemce o sklizeň pouze broskví upozorňujeme , že sběr probíhá ve skupinách (8-10 lidí) složených převážně z pracovníků ověřených sklizní předešlých ovocných druhů.

Všechny případné uchazeče o zaměstnání, nebo o krátkodobou brigádu žádáme, aby se přihlásily e-mailem, telefonicky nebo osobně na níže uvedené kontakty. Zaznamenáme si vaše iniciály, bydliště, tel. číslo, termín vaší nabídky a budeme vás postupně zvát k nástupu do zaměstnání, tak jak se bude objem sklizně navyšovat.

Pokud se nahlašujete jako skupina např. se společnou dopravou, nezapomeňte tuto skutečnost uvést. Za pochopení těchto organizačních opatření děkujeme a budeme se těšit na budoucí spolupráci.
 

Kontakt

 

 
 

Sady spol. s r.o. Bílé Podolí

 
 
 
 
 
Bílé Podolí 73
285 72 Bílé Podolí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+420 327 397 216
+420 604592473 (Jan Šenk)
h.senk@seznam.cz
 
 
 
 
 
 
 

Informace pro uchazeče

 

 
Před vašim nástupem vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme si datum a hodinu nástupu. Ten probíhá v kanceláři společnosti formou registrace a vstupním proškolením. K registraci je třeba předložit občanský průkaz, kartičku zdrav. pojištěnce, doklad o studiu (u studentů), doklad o registraci na úřadu práce nebo zápočtový list z posledního zaměstnání (u nezam.), u důchodců doklad o přiznání starobního nebo invalidního důchodu , proutěný košík nebo vědro s háčkem a pravdě podobně i ochranou roušku. Výhodou je vlastní řetízek se zámkem pro uzamčení žebříku (na třešních) a nezbytná propiska. Povinnost předložit doklad o vstupní lékařské prohlídce bude na našich stránkách ještě upřesněna.

Společnost disponuje pouze několika volnými místy ve vlastní ubytovně a ubytování nezajišťujeme. Preferujeme proto pracovníky se zajištěným ubytováním z okruhu 15km, vlastní nezávislou dopravou, pracovníky ověřené předchozími sezónami a nekuřáky. Vzhledem k povaze potravinářské výroby, neakceptujeme ubytování ve stanech , nebo v jinak hygienicky stísněných podmínkách.

Pracovní doba je obvykle od 7 do 15:30 ale ve sklizni se začátek i konec směny posouvá dle potřeby. Sklizeň třešní probíhá ze žebříků 5m. Proto musí být pracovníkům nejméně 18 let a nesmí mýt zdravotní problémy s rovnováhou a pohybovým ústrojím. Sklizeň ostatních ovocných druhů už probíhá ze země nebo z krátkých žebříčků do 2m. Pracovníci zařazení na sklad a třídění by měli v případě potřeby počítat se směnným provozem.

Zvolíte-li pro nahlášení vašeho zájmu o brigádu e-mail, uvádějte prosím tyto údaje:
 • Jméno Příjmení
 • Rok narození
 • Termín brigády od – do
 • Status (student, ÚP, St.důch. ,Inv.důch, OSVČ, Mat.dov. , apod.)
 • Místo odkud budete dojíždět
 • Způsob dopravy
 • Tel.č.

Nepovinné údaje, které vás mohou upřednostnit před ostatními uchazeči:
 • Předchozí zkušenosti v oboru
 • Nekuřák

Na vaše další případné dotazy rádi odpovíme.